Jelle życzy Ci udanego tygodnia

Większość ludzi pracuje by żyć. Nie wolisz pracować i żyć jednoczenie? To stanie się możliwe jeśli dołączysz do Jelle. Jelle chętniej inspiruje niż pośredniczy, obejmując Cię w swojej sieci. Sieci wiarygodnych i pełnych pasji ludzi, którzy chętnie Cię poznają.

witaj w świecie Jelle 

Moc dobrej sieci sprawia, ze jesteś w ciągłym ruchu i wzmacniasz się. Dlatego Jelle wita Cię w ekskluzywnej sieci niezwykłych możliwości. 

Chcemy Cię dokładnie poznać, aby zaoferować Ci pracę, która pasuje do Twojej osobowości i sprawi, że będziesz szczęśliwy. Teraz i w przyszłości. To co pasuje do Ciebie teraz, może za jakiś czas się zmienić. To zaangażowanie sprawia, że dokładnie widzimy kiedy się rozwijasz, lub kiedy wolisz zrobić krok w tył. W ten sposób codziennie pomagamy ludziom w znalezieniu perfekcyjnie dopasowanej pracy, a firmom w znalezieniu ludzi, którzy będą ich pozytywnie zaskakiwać. Witaj w świecie Jelle. 

nasza wartość

W ciągu roku realizujemy średnio 1.500 pośredniczeń dla około 150 zadowolonych klientów. Możemy o tym jeszcze długo opowiadać, ale tego nie zrobimy. Tutaj możesz na pierwszy rzut oka zobaczyć czym wyróżnia się Jelle. I czy nasz styl pracy Ci odpowiada.